خريد vpn فیلترشکن خريد vpn خريد vpn کریو
 سایت عکس عکس های جنگی و نظامی - عکس هلی کوپتر و جت جنگی و تانک و موشک های جنگی - سایت عکس

عکس های جنگی و نظامی - عکس هلی کوپتر و جت جنگی و تانک و موشک های جنگی - سایت عکس

right
-----------------------------------------------------------

عکس های جنگی و نظامی – عکس هلی کوپتر و جت جنگی و تانک و موشک های جنگی

   عکس های جنگی و نظامی – عکس هلی کوپتر و جت جنگی و تانک و موشک های جنگی   عکس های جنگی و نظامی – عکس هلی کوپتر و جت جنگی و تانک و موشک های جنگی , عکس , جنگی , نظامی , عکس هلی کوپتر , جت جنگی , تانک جنگی , […]
azarpix.com - عکس های جنگی و نظامی - عکس هلی کوپتر و جت جنگی و تانک و موشک های جنگی azarpix.com - عکس های جنگی و نظامی - عکس هلی کوپتر و جت جنگی و تانک و موشک های جنگی azarpix.com - عکس های جنگی و نظامی - عکس هلی کوپتر و جت جنگی و تانک و موشک های جنگی
عکس های جنگی و نظامی – عکس هلی کوپتر و جت جنگی و تانک و موشک های جنگی
 

عکس های جنگی و نظامی – عکس هلی کوپتر و جت جنگی و تانک و موشک های جنگی , عکس , جنگی , نظامی , عکس هلی کوپتر , جت جنگی , تانک جنگی , موشک جنگی , عکس موشک شهاب , عکس تانک ایرانی , عکس جت جنگی ایرانی , عکس های جنگی , عکس های جنگ ایران و آمریکا

 

پیش بینی ساعت اول جنگ ایران و امریکا

 

(و دو هفته اول جنگ)

 

 

 پیش بینی یک ساعت اول درگیری و اتفاقات دو هفته اول و تبعات سیاسی آن در ۲ سال بعد از جنگ

 

یک هفته قبل از شروع حمله :  وزیر خارجه امریکا به عربستان سفر می کند و موضوع دیدار : جهت هماهنگی نهایی و نیز ایجاد یک سیستم حمل و نقل سریع السیر زمینی برای انتقال نفت از خلیج فارس به دریای سرخ . هدف: جلوگیری از ایجاد بحران انرژی در اثر بسته شدن تنگه هرمز توسط ایران.

 
۵ روز قبل از جنگ : جابه جایی نامحسوس ۸۰ در صد از نیروهای مستقر در عراق و افغانستان به کشورهای ترکیه و پاکستان . هدف : کاهش حداکثری تلفات انسانی در اثر حملات موشکی ایران به نیروهای امریکایی.

 
۳ روز قبل از جنگ : جابه جایی جنگنده ها و بمب افکن های نیروی هوایی ایالات متحده از پایگاههای هوایی مستقر در منطقه به نقاط غیر قابل پیش بینی و کور با هدف : دور از دسترس بودن جنگنده ها از حملات نیروهای ایران. همزمان خروج ناو هواپیما بر ” یو اس اس آیزنهاور” از سواحل بحرین به سمت سواحل سومالی با هدف دور از دسترس بودن و هدایت عملیات .

 
۱ روز قبل از جنگ : رییس جمهور آمریکا : ما هشدارهایمان را به ایران داده ایم و ما ایران هسته ای را هرگز نخواهیم پذیرفت.

 
برنامه ریزی حمله به صورت مرحله به مرحله انجام شده است. نیروها منتظر شنیدن فرمان مستقیم  حمله  توسط رییس جمهور آمریکا. همه چیز خوب به نظر می رسد. غافل از اینکه نیرو ی مخصوص اطلاعات و امنیت  سپاه پاسداران ریز حرکات دشمن را از ماهها قبل زیر نظر داشته است.

 
حمله قرار است ساعت ۶ صبح انجام گردد. نام عملیات (برای آزادی ) پیش بینی شده است . ساعت ۵:۵۵ دقیقه صبح : رییس جمهور امریکا فرمان حمله را به صورت مستقیم اعلام می کند . حمله شروع می شود…   ابتدا ۷ فروند بمب افکن و ۳جنگنده اسکورت ازپایگاه هوایی ترکیه به سمت کرمانشاه  ، ۶ فروندبمب افکن و ۳جنگنده اسکورت ازپایگاه هوایی عربستان و امارات به سمت نیروگاه اتمی بوشهر، ۵ فروند بمب افکن و ۳جنگنده اسکورت ازپایگاه هوایی پاکستان به سمت  نطنز به پرواز در می آیند. همزمان ، تصادفا ۳ فروند اف ۱۴ تامکت نیروی هوایی ج ا ایران حوالی بندر عباس در حال گشت زنی هوایی هستند. اولین بمب افکن ها توسط تامکتها مشاهده می شود . بمب افکن ها از دریای سرزمینی می گذرند. گزارش حمله هوایی از تامکتها به پایگاه هوایی بوشهرمی رسد . خبر رسانی به فرماندهی نیروی هوایی انجام می شود . اعلام وضعیت قرمز به تمام پایگاههای هوایی کشور اعلام می گردد. در گیری تامکتها و بمب افکنها شروع می شود .  در اثر درگیری یک تامکت منهدم می شود.  ۲ جنگنده اسکورت بمب افکن ها منهدم می شود .  بمب افکن ها  تغییر مسیر می دهند.  بمب افکن ها به نیروگاه بو شهر می رسند .  نیروگاه بمباران می شود  . ۸۰ درصد تخریب صورت گرفته است. آتش سنگین پدافند هوایی ایران در همه جا می پیچد. دو بمب افکن دیگر ساقط می شوند. ۱۸۰ موشک امریکایی به سمت  تمام پایگاههای هوایی ایران شلیک می شود.  ۷۰ درصد پایگاههاتخریب شده است. به علت جابه جایی جنگنده های ایرانی از یک ماه قبل جنگنده ها آسیب ندیده اند. ۱۱۰۰کشته بر جای مانده است.در شرق کشور جنگنده های دشمن تا ۳۰۰ کیلومتری نطنز نفوذ  می کنند.  دشمن به منطقه تحت پوشش سیستم موشکی هوشمند  اس ۳۰۰ وارد شده است.  ۱۲ موشک از پدافن ایران شلیک می شود. ۸ جنگنده در اثر آن منهدم می شود.. جنگنده هاعقب نشینی  می کنند . میراژهای نیروی هوایی ارتش ایران جنگنده ها را دنبال می کنند. تنگه هرمز با انهدام اولین نفتکش منتسب به عربستان بسته شده و به کنترل نیروی دریایی ایران در می آید. نفت به بشکه ای ۲۰۰ دلار رسیده است.

 
همزمان غرب کشور: پالایشگاه کرمانشاه بمباران شده است.دود غلیظی همه جا را فرا گرفته است خبر رسیده است که بمباران پایگاه هوایی نوژه( ۷۰درصد تخریب) داشته است . جنگنده های دشمن به سمت تهران تغییر مسیر می دهند. ۲۵ فروند جنگنده رهگیر نیروی هوایی ایران به سمت دشمن به پرواز در آمده اند. درگیری شروع می شود . ۱۱ جنگنده ایرانی منهدم می شود. ۵ جنگنده دشمن نیز ساقط می شوند. دشمن عقب نشینی کرده است.

 
                       

 
احمدی نژاد در نطقی تلوزیونی اعلام می کند : تاوان جسارت به ملت ایران فتح اسراییل است. روز بعد حمله رزمندگان فلسطینی و حزب الله به شمال و جنوب مناطق اشغالی . تلاویو محاصره شده است.

 
شلیک ۴۱ فروند موشک زمین به زمین شهاب ۳ به سمت تلاویو در ساعت ۵:۴۰ دقیقه بعد از ظهر صورت می گیرد..  ۱۱ موشک از ۴۱ موشک شلیک شده  شهاب ۳ به تلاویو اصابت می کند.  نیروگاه اتمی آریل در یک لحظه با خاک یکسان می شود .  ساختمان وزارت دفاع اسراییل تخریب شده است. اسکله خرمشهر ، مقر فرماندهی پایگاه دریاای بندر عباس ، به صورت کامل نابود شده است.  ناو هواپیما بر وینست در اقدامی تلافی جویانه با ۳ موشک عاشورا به قعر آب فرو می رود . ۴ موشک امریکایی از ناو جنگی روزولت به سمت تاسیسات سد دز شلیک می شود. سد فرو می ریزد . آب همه جا را گرفته است.۶۰۰ نفر کشته شده اند .  مرکز بورس امارات توسط یک فروند شهاب  نابود میشود.  نیروی هوایی ایران با ۲۱۰ جنگنده بمب افکن به سمت پایگاههای هوایی امریکا در منطقه به پرواز در می آیند. درگیری یک ناو جنگی ایران با رزمناو روزولت صورت می گیرد  . ناو جنگی ایران منهدم می شود. ناو روزولت با شلیک  یک موشک زیر سطحی به نام حوت از وسط به دو نیم شده و به زیر آب میرود .   پایگاههای هوایی آمریکا در منطقه بر اثر آتش سنگین بمباران جنگنده های ایرانی به مقدار ۹۰ درصد نابود شده است .در حین انجام این عملیات ۳۹ فروند از ۲۱۰ جنگنده ایران منهدم می شوند .  جنگنده های ایران به آشیانه بر گشته اند..

 
 فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران اسراییل را به شلیک ۸۰۰ فروند موشک زمین به زمین  تهدید می کند. خروج سه میلیون یهودی از اسراییل آغاز شده است. حزب الله به جنوب تلاویو حمله میکند. رزمندگان به داخل شهر رسیده اند. گشت زنی پی در پی جنگنده های ایران در حوالی سواحل خلیج فارس همچنان ادامه دارد. عملیات انتحاری ۳ خلبان ایران، انهدام ۲ ناو جنگی آمریکا را در پی داشته است. سخنگوی وزارت خارجه ایران ، میانجی گری ژاپن توسط ایرانرا نمی پذیرد . اتحادیه اروپا اعلام بی طرفی کرده است .

 
 روز ششم : با یک عملیات واکنش سریع توسط توپخانه سپاه پاسداران مقر فرماندهی نیروهای ائتلاف در عراق توسط ۵  فروند موشک کوتاه برد زمین پایه به تلی از خاک تبدیل می شود.

 
ناارامی های مخالفان در امریکا شروع شده است. مقامات آمریکایی دچار بهت و حیرت شده اند. وزیر دفاع آمریکا اعلام می کند : هرگز به عواقب اینچنینی جنگ فکر نمی کردیم. ما شکست خورده ایم. کارشناسان سیاسی امریکا اعلام می کنند : ایرانی ها نظام قدرتمند امپریالیسم امریکا را از هم پاشیدند.

 
احمدی نژاد یک روز بعد اعلام می کند : یک هفته به  نیروهای مستقر در منطقه فرصت می دهیم تمامی نیروها و تجهیزات خود را از منطقه خارج کنند. در غیر اینصورت با شلیک ۴۰۰ موشک آنها را از منطقه بدرقه خواهیم کرد.

 
۴ روز بعد : نیروهای ائتلاف به طور کامل  از منطقه به سمت کشورهای مطبوع خود منتقل می شوند.

 
 آتش بس از طرف ایران و امریکا پذیرفته می شود .

 
 تلاویو سقوط کرد .

 
 احمدی نژاد اعلام می کند : به انتقال اوارگان یهودی برای بازگشت به کشورهایشان کمک می کنیم.

 
۲ سال بعد :   ایالات متحده بر اثر فشار سیاسی و ناآرامی ها سقوط و بعد از یک کش و قوس سیاسی شدید به ۱۵ کشور مجزا تقسیم می شود.

 
 سازمان ملل از ایران برای حضور دائم در شورای امنیت سازمان ملل برای تامین امنیت منطقه خاور میانه دعوت کرده است.

 
 بازسازی مناطق آسیب دیده  شروع شده است .

 
وضعیت ایران آرام گزارش می شود…


۲۸ بهمن ۹۰

سایت عکسعکس های جنگی و نظامی - عکس هلی کوپتر و جت جنگی و تانک و موشک های جنگی - سایت عکس

mja گفته :

yes

amir گفته :

با این حال قدرت نظامی ایران جالب تر بود

میتی گفته :

فیلم زیاد نگاه نکن بچه جون بجای فیلم دیدن وجوگیر شدن برو درساتو بخون!

غضنفر گفته :

شتر در خواب بیند پنبه دانه!

علی رضوان گفته :

خیلی چرت است

هاذ گفته :

اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ناشناس گفته :

دم شما گرم

ناشناس گفته :

بللاب

ا گفته :

با سلام
اولا اس ۳۰۰ در کار نیست
ثانیانیرو گاهها وتاسیسات حیاتی ظرف ۳روز موشک باران می شود
نیروهای ائتلاف ازطریق مرض زمینی وارد شده وسیستم راداری ما توسط بمبهای کربنی ازکار افتاده تامکتها زمینگیر میشوند
متاسفانه علارقم فداکاریهای نیروهای مسلح باتوجه به برتری هوایی نیروهای ائتلاف شکست خورده بادادن شهدای زیاد مجبور به عقب نشینی میشوند
اسراییل هدف چندین فروند موشک قرار میگیرد اما ضربه کاری محسوب نمیشود
و………………………..

امیر گفته :

چچچچچچچچچچچچچچچچچچچچررررررررررررررتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

حسین گفته :

دم امیر۲۰

ارسال نظر2 + = 3

Yahoo Status by RoozGozar.com
0913 364 1225
}